Szkolenia to nasz główny obszar działalności. Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że jest to coś na czym się naprawdę dobrze znamy.

Każde szkolenie przygotowywane jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami uczestników/-czek i możliwościami zamawiającego.

Nasi prowadzący to osoby wyłącznie o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i doświadczeniu pedagogicznym. Zawsze są to praktycy – z własnego doświadczenia wiedzą, czego uczą.

Każde nasze szkolenie podlega ewaluacji, dzięki czemu każde następne jest jeszcze lepsze. Wybrane szkolenia otrzymały akredytację Opolskiego Kuratora Oświaty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem szkoleń. Jeżeli nie znajdą Państwo w nim tego, czego szukają, prosimy o kontakt z biurem. Państwa pytanie na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi.

Nasza firma specjalizuje się organizacji kompleksowych programów wsparcia dla osób bezrobotnych, obejmujących analizę kompetencji, poradnictwo zawodowe i psychologiczne, szkolenia zawodowe i praktyki w zakładach pracy. Drugim ważnym obszarem działania są szkolenia dla osób pracujących oraz promocja przedsiębiorczości.

Ogólne Warunki Uczestnictwa w Kursach