"Kto nie wie dokąd zmierza, nie może się dziwić, jeżeli dotrze gdzie indziej”
Mark Twain


Coaching jest procesem, który pomaga osobom lub organizacjom w rozwoju i  usprawnieniu działania. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.
Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany (w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby).

{mooblock=Dla kogo jest coaching?}

Kiedy warto skorzystać z coachingu?

  • kiedy zależy nam na osiągnięciu jakiegoś celu
  • kiedy stoimy przed ważnym dla nas wyzwaniem
  • kiedy nasza wiedza i umiejętności wydają nam się niewystarczające do osiągnięcia celu
  • kiedy brakuje nam świadomości swoich silnych stron i tego jak je rozwijać
  • kiedy brakuje nam jasnej oceny sytuacji, a musimy podjąć decyzję
  • kiedy odczuwamy brak równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • kiedy istnieje potrzeba lepszego zorganizowania i samodzielnego kierowania własnym życiem{/mooblock}
{mooblock=Nasza oferta coachingu}
Specjalizujemy się w:

Coaching kariery. Skierowany jest do osób planujących/zmieniających ścieżkę kariery lub osób stojących przed znaczącymi decyzjami zawodowymi.

Coaching zawodowy. Dedykowany jest rozwojowi zawodowemu pracowników w ramach konkretnego stanowiska pracy (zajmowanego lub planowanego). Coaching zawodowy adresowany jest do osób zatrudnionych w organizacji, a jego kontekst stanowią obowiązki i miejsce zajmowane w strukturze organizacji pracodawcy.

Coaching biznesowy. Wspiera przedsiębiorców w rozwoju ich firm; skierowany jest do właścicieli i menedżerów w małych firmach, firm rozpoczynających swoją działalność i osób pragnących założyć własny biznes.

Executive Coaching. Adresowany do osób znajdujących się na najwyższym poziomie w hierarchii organizacji danego przedsiębiorstwa (członkowie zarządu, prezesi, dyrektorzy oraz inne osoby odgrywające kluczową rolę w zarządzaniu daną firmą czy organizacją). Służy rozwojowi świadomości lidera w zakresie jego stylu oraz sposobu zarządzania.

Nasi coachowie:

Lucjan Dzumla – coach (certyfikat ACC ICF), trener, prezes zarządu ECEO. Wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, kierowania zespołem pracowniczym oraz pracy projektowej. Doświadczenie w pracy w zespołach wielokulturowych i koordynacji ponadnarodowych projektów. Obok biznesu zaangażowany w działania organizacji pozarządowych oraz pracę z młodzieżą. Umie słuchać, w trakcie rozmowy potrafi zapewnić atmosferę zaufania i komfortu.

Prowadzi coaching w języku polskim lub niemieckim.

Kontakt bezpośredni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel 693 163 650

Anna Wacławik – coach, licencjonowany doradca zawodowy, trener. Specjalizuje się w zagadnieniach planowania kariery zawodowej i rozwoju osobistym. Stale podnosi swoje kwalifikacje trenerskie i coachingowe. Uważa coaching za jedną z najskuteczniejszych metod rozwoju i wykorzystuje go w prowadzonych przez siebie szkoleniach i warsztatach rozwoju osobistego. Wyróżnia ją szacunek dla klienta i akceptacja podejmowanych przez niego wyborów.

Kontakt bezpośredni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel 77/550 70 69

Szukasz coacha o innym profilu? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci bezpłatnie znaleźć odpowiednią dla Ciebie osobę. Stale współpracujemy z wieloma wysokiej klasy specjalistami zajmującymi się różnymi rodzajami coachingu.{/moblock}

{mooblock=Jak przebiega coaching?}

Jak dowiedzieć się więcej?

Jak rozpocząć coaching?

Jak przebiega proces?

Skontaktuj się z jednym z naszych coachów lub biurem ECEO. Zaprosimy Cię na niezobowiązującą,  rozmowę, w czasie której określimy:

- czy coaching jest dla Ciebie?

- czy chcemy razem pracować?

- czego oczekujesz od coacha?

Kolejnym krokiem jest sesja kontraktowa, podczas której ustalimy:

- nad jakim celem/celami będziesz pracować i przez jak długi czas?

- co chcesz osiągnąć i po czym poznasz że to osiągnąłeś?

Ustalane są wtedy również kwestie organizacyjne oraz finansowe.

Pierwsze spotkanie oraz sesja kontraktowa są bezpłatne.

Proces coachingowy trwa średnio 6-8 sesji (każda trwa około godziny). W niektórych przypadkach może być krótszy lub dłuższy – zależnie od potrzeb klienta. Cały proces coachingowy jest objęty klauzulą poufności.
Sesje osobiste odbywają się w uzgodnionym przez klienta i coacha miejscu i czasie. Mogą się również odbywać przez telefon lub Skype. Częstotliwość sesji zależy od potrzeb i możliwości klienta. Standardowo na początku sesje odbywają się co 1-2 tygodnie, później w większych odstępach czasu.

Ile kosztuje coaching?

Koszty coachingu ustalane są indywidualnie. Na sesji kontraktowej ustalamy dokładny koszt usługi.{/mooblock}

Zapraszamy na wstępną, bezpłatną sesję.

www.coaching.opole.pl