ZAPRASZAMY osoby niepracujące, zamieszkałe na terenie woj. opolskiego, w wieku powyżej 29 r.ż. do udziału w projekcie

                                                          (RE)START

Celem projektu jest podniesienie lub zmiana kwalifikacji zawodowych umożliwiająca powrót na rynek pracy.

W ramach projektu zaplanowano szkolenia i staże zawodowe, poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, wsparcie psychologiczne oraz warsztaty motywacyjne. W trakcie udziału w projekcie uczestnicy zostaną objęci ubezpieczeniem NNW, będą również zwracane koszty dojazdu na zajęcia. Przewidziane zostały stypendia szkoleniowe i stażowe dla uczestników. Ilość miejsc ograniczona. Rekrutacja trwa!

Pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Pobierz REGULAMIN PROJEKTU

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020 Działanie 7.2 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy.

 Informacje:

 ECEO:

Telefon:

77 423 22 45 oraz

5507680

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opole, ul. Szpitalna 17a 

 

 


Informujemy, że trwa nabór do projektu

                                      INWESTYCJA W SIEBIE - TO SIĘ OPŁACA!

W ramach projektu zaplanowano szkolenia i staże zawodowe, poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, wsparcie psychologiczne oraz warsztaty motywacyjne. W trakcie udziału w projekcie uczestnicy zostaną objęci ubezpieczeniem NNW, będą również zwracane koszty dojazdu na zajęcia. Przewidziane zostały stypendia szkoleniowe i stażowe dla uczestników. 

Projekt jest skierowany do osób z terenu woj. opolskiego, które nie pracują, nie uczą się i nie studiują w trybie dziennym a są zainteresowane podjęciem zatrudnienia.

Ilość miejsc ograniczona. Rekrutacja trwa!

Pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Pobierz REGULAMIN PROJEKTU

   

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

 aktualizacja strony: 03.03.2018